dizi , film , tv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dizi , film , tv

dizi film tv

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kendi Land

4 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
~gizem~
üye
üye
~gizem~

Kendi Land - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Kendi Land   Kendi Land - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 1:09 pm

Kendi"mden çalışmalar yaptım hepssi bana aittttt

Dip Not:Kullanılmaya açık

2 PSD + biçok avatar
Ö-LÜÜÜ-RÜÜÜÜÜÜMM

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

şimdide avatarlar

~gizem~
üye
üye
~gizem~

MesajKonu: Geri: Kendi Land   Kendi Land - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 4:34 pm

00y 00y aşkımaaa peruğudaa ne yakışmış öyleee yeriim wallaahaaa yeriim

ÖMRÜMÜN TAA KENDİSİİİ I love you K.L

~gizem~
üye
üye
~gizem~

MesajKonu: Geri: Kendi Land   Kendi Land - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 4:37 pm

hatırlarsanız evcilik oyununda kendi KEK yapmıştı ve resimlerini cekmişti hayranlarımda görsün diyeeee bendeee yemeek istiyorummmmmm HARİKAAA

~gizem~
üye
üye
~gizem~

MesajKonu: Geri: Kendi Land   Kendi Land - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 4:38 pm

budaa shoplarımdaaan

Gerçekler yüzdeyle belirlenmez illaki bir yüzde olacaksa KENDİ♥YİĞİT %90 oy oranıyla haftanın birincisi oldular oy veren bütün minnoşların eline yüreğine sağlık teşekkür ediyorum =)♥♥♥ . . . . .Bunların dışında ayrıca Tuğçe Doras hanımefendi gerçekler bazende acıtır sen evcilik oyununu iş olarak görebilirsin ama bugün giderken KENDİ♥YİĞİT'in başarısını senin gitme nedenine bağlaman çok çirkindi gerçek hayatın ne olduğunu umarım bugün bir parçada olsa anlamışsındır . . .
~gizem~
üye
üye
~gizem~

MesajKonu: Geri: Kendi Land   Kendi Land - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 5:30 pm

"Her güzelin kusuru vardır." felsefesini yok eden şahıs! ♥

birazda kendi yapımım olan imza + gif + büyük resimlerden GİF " Leer

2 KÜÇÜK GİF (:

YİNE BENİM YAPIMIM OLAN BÜYÜK GİFLER "KLFC"

~gizem~
üye
üye
~gizem~

MesajKonu: Geri: Kendi Land   Kendi Land - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 9:59 pm

size bi haber vericeem kendi'nin gercek adı kendi değildi ya hani ben gercek adını buldum sonradan adını değiştirdi kendi neden şeker kız candy den merak salmıs ve kendi yapmmıss soyadınıda land yapmıs

Kendinin gerçek adı Nuray Ülker'dir.Cennet Mahallesinde Ethem'in kızı rolünde rol aldı kısa bi süre.Hatırlamanız için hatırladığım bi bölümünü anlatayım bu Kendi pembemsi kızıl(yine mi pembe!)kısa saçlara sahipti.Almanya'dan gelmişti Ethem'in yanına ve gözü Ferhatta idi.Pembe(korkmayın bu başka pembe:)Abla ile Ferhat'ı ele geçirmek için plan yapıyorlardı.Kendi yani dizideki adıyla Yaprak alışveriş sonrası Ferhat'ın taksisini çağırmıştı.Eve geldiler Ferhat'tan poşetleri taşımak için dairesine kadar yardım istedi ve içeri girdiklerinde Yaprak Ferhat'ı kendisine tecavüz etmiş gibi göstermek için ciyaklamaya orasını burasını yırtmaya başlamıştı vs. Ayrıca evvel zaman kalbur saman içinde Kendi şöhret olmadan önce internete bir demosunu yaymıştı Nuray Ülker adı altında Nuray Ülker-You diye gugıllayın çıkar:)
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Kendi Land   Kendi Land - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 10:48 pm

ARABALARDA "KENDİ PEMBESİ" MODA OLDU!

Evcilik Oyunu adlı programla ekranlarda boy gösteren genç
şarkıcı Kendi’nin şeker pembesi cipinin benzerlerine sıkça rastlayacağız
artık

Otomobil aşkı sınır tanımıyor; çelik jantlar, renkli ve film
kaplama camlar, bagaj kapağına dövme ya da komple modifiye ve şimdi de
şeker pembesi kaplama, isim yazılı jantlar... Evcilik Oyunu adlı
programla ekranlarda boy gösteren genç
şarkıcı Kendi’nin şeker pembesi cipinin benzerlerine sıkça rastlayacağız
artık... Yurtdışında başlayan mat siyah, mat beyaz ya da füme renkleri
de erkeklerin favorisi.

Otomobilini boyatmak isteyen Kendi’ye soruyor

İyi
bir reyting yakalayan şov programı Evcilik Oyununun en sevimli üyesi
şarkıcı Kendi, tam bir pembe tutkunu. Kıyafetleri, makyajı, cipi,
köpeğinin aksesuarı bile pembe. 19 yaşından bu yana otomobil
kullandığını, otopark işletmecisi olan babasından bu sevginin ona
geçtiğini anlatıyor: “Eskiden beri hep aksesuarlarla düşkündüm ve
arabamı da süslerdim. Kelebeklerle farklı stiker’lar yapıştırırdım. Cip
aldıktan sonra ilk işim pembeye kaplattırmak oldu!”

Herkesin
otomobilini kişileştirmesi gerektiğine inanan genç şarkıcı, pembe
cipinden sonra yollarda bu renk otomobillerin artmasından da mutluluk
duyduğunu belirtiyor: “Bence çok keyifli. Her yerde pembe arabalar
görüyoruz artık. Hatta arabasını pembeye boyatmak isteyenler bana
sormaya başladı.”dedi…
http://sinema.digimon.tv
~gizem~
üye
üye
~gizem~

MesajKonu: Geri: Kendi Land   Kendi Land - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 11:03 pm

15 AĞUSTOS PAZAR 15:00 DA BUGÜN YANİ TAKSİM / GALATASARAY LİSENİ" NİN ÖNÜNDE OTURMA EYLEMİ VARDI TUNAARMAN / KENDİ LAND IN DÜZENLEDİĞİ BU EYLEM [ KÖPEKLERE 1 KAPSU / HAYVABNLARA YAPILAN ŞİDDET VE TECAVÜZE SON ] AMBLEMİYDİ VEE BEEEN BUGÜÜN ORAYA GİDİCEKTİM KENDİYİDEE GÖRMEEK İÇİNNN GÜNLERDİR BUNUN PLANINI YAPIYODUM HATTA TUNAARMAN İLE TWİT"DE KONUSMUSTUK AMA GİDEMEDİM SON ANDA SABAH BASKA İŞİM CIKTI ALLAH KAHRETSİN BU EYLEM AMA COK UZUN BİR SÜRE DEWAM EDECEK EĞER YİNE KENDİNİN GİTTİĞİNİ DUYARSAM HEMEN GİDİCEM ZATEN TAKSİM BİZİM BURASI OLDUGU İÇİN BU YÖNDEN SANSLIYIM NEYSE BU EYLEMDEN GELEN RÖPÖRTAJLAR VE RESİMLERİ SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTİYORUM

"Hayvanlara Karşı Uygulanan Şiddet ve Tecavüze Hayır"

Tiyatro Sanatçısı Tuna Arman’ın önderliğinde, hayvanlara uygulanan şiddet ve tecavüze karşı Beyoğlu Galatasaray Lisesi önünde oturma eylemi gerçekleşti…

Habersizdim gazetesi yazarı Çağlar Cilara’da oturma eylemine katılarak, aktivistlerle söyleşiler yaptı…

Geniş bir kitlenin katıldığı eylemde, hayvanlara karşı uygulanan şiddet ve tecavüz kınanarak Ankara’ya ulaştırılmak üzere imzalar toplandı.

Aktivistler eylemin amacını şu şekilde ifade ediyorlar;

Bu eylemin amacı; Hayvanlara tecavüz ve şiddetin, 5199 sayılı kanunla cezalandırılması için başlatılacak imza kampanyasına destektir. Unutmayın ki; dünyadaki tüm seri cinayetler, insana karşı şiddet uygulayan kişiler, bu yola hayvanlara zarar vererek başlamaktadırlar. Yani, işin özü, bu yalnızca bir '' hayvan hakları '' davası değil. Sokağınızdaki köpeğe tecavüz eden birisi, emin olun bir süre sonra çocuğunuza yönelecektir. Suçluların cezalandırılması için, şimdi sesimizi çıkarma zamanı.

Genç müzisyen Kendi ile Yiğit Alıcı’da oturma eylemine katılarak, eyleme destek verdiler.

Eylem, saat 15:00’da Tuna Arman’ın okuduğu basın bildirisi ile başladı…

Arman basın açıklamasında; ‘Hayvanlara karşı işlenen her türlü şiddet içerikli eylem ve tecavüzlerin uygun ortamda insana yöneleceği bilimsel olarak kabul görmüştür. Şiddet tektir ve kişi şiddet eylemini gücünün yettiğine yöneltir. Bu gün ve bundan sonraki elli gün burada oturma eylemi yapmamızın ana teması 2004 senesinde yürürlüğe giren 5199 sayılı hayvanları koruma kanunun kabahatler kanunundan çıkarılarak Türk Ceza Kanununa girmesidir. Eylem süresince toplanan tüm ıslak imzalar 4 Ekim dünya hayvan hakları günü Adalet Bakanlığı’na ve eğer ulaşılabilirse Başbakan’a elden teslim edilecektir. Her ne kadar hayvan refahı için düzenlenmiş bir kanunda olsa, esasında bu kanunun harfiyen uygulanması tüm toplumun refah ve güvenliği için hem çok önemli hem de gereklidir. Ülkemizde modern şehirlerde de yaşanmaya devam eden hayvan tecavüzünün malesef en yetkili kişilerin ağızlarına aldığı şekliyle de ‘cinsel ihtiyaç’ adı altında kanıksatılmaya çalışılması çok acıdır, çünkü hayvana tecavüz sapıklıktır ve çocuklar için de çok büyük tehlike ve tehtid oluşturur. Mahallede bir hayvan tecavüzcüsü yaşıyorsa o mahallenin çocukları da asla güvende değildir. Bu sebeple önümüzdeki elli gün içerisinde, tüm dernekleri, sivil toplum kuruluşlarını, hukukçuları ve gazetecileri ve özellikle anne ve babaları bu eyleme destek vermeye davet ediyoruz’ dedi…

Usta tiyatro sanatçısı Ulvi Alacakaptan’da eyleme katılarak Çağlar Cilara’ya şunları söyledi;

“Bu tür eylemlere katılmak lazım, ben de yeni öğrendim, hayvanlara bu tip kötü muamele de bulunanlara bir ceza yokmuş, yani garip bir şey, sanırım zaten Avrupa Birliği’nde bu tip düzenlemeler vardır, o düzenlemeleri getirmek için zorlamamız lazım, eylemlerin hem hükümete baskı oluşturacağını düşünüyorum hem de kamuoyu baskısı nedeniyle bu tip caniliklerin ve hayvanlara uygulanan şiddetin de azalacağını düşünüyorum” dedi…

Son olarak Kendi ve Yiğit Alıcı’nın yanına giden Çağlar Cilara, ikili ile kısa bir sohbet ettikten sonra oturma eylemine devam etti.

Genç müzisyen Kendi ve Yiğit Alıcı’da oturma eylemine katılarak şunları söylediler;

Kendi, eyleme destek yazıları yazıp, eyleme katılmayan gazetecileri kınadı…

Evcilik Oyunu programı vasıtasıyla tanıştıkları Yiğit’le bir sürü şeye beraber başladıklarını söyleyen Kendi, bu süreçte bir sürü aktivite de ortak hareket ettiklerini söyleyerek şöyle devam etti; “Özellikle minnoshların barınaklarını ziyaretlerimizde olsun, minnoshlar için kıyafetlerimizi satmamız ve hayvan hakları ile ilgili bir şeyler yapmamız bizim birbirimize verdiğimiz sözdü…Ben elimden geldiğince bu tür eylemlere katılmaya çalışacağım, çünkü bu gün burada gördüğüm kadarıyla bir sürü gazeteci arkadaşım eylemi destekleyerek köşesinde yazdılar fakat ben gazeteciliğin bu kısmından rahatsızlık duyuyorum, onları burada göremiyorum, köşesinde yazan herkesi burada görmek isterdim, çok az gazeteci burada, onların da gelmesini istiyoruz. Bu eyleme de katılarak, hayvanlara karşı uygulanan şiddet, tecavüz ve eylemleri kınıyoruz, acilen bu eylemlerin ceza kanununda yer almasını talep ettiğimizi dile getiriyoruz.” Dedi…

Kendi’nin ardından Yiğit Alıcı ise şunları söyledi;

“Ben aslında hiç aktivist bir insan değilim ama söz konusu hayvanlar olunca mücadelenin içerisinde yer almak istedim, benim bu konu da şöyle bir sözüm vardır; ‘karşılıksız sevgiyi köpeklerden, itliği insanoğlundan öğrendim’ diye, onun için başka söz söylemeye gerek yok. Sokakta hayvanlara tecavüz eden, işkence yapan insanların temelinde çok büyük problem olması lazım, bunu çözmek gerekiyor, bu insanlar tehlikeli, sana bana herkese, şimdi gücü hayvana yettiği hayvana uyguluyor, yarın öbür gün bizi yakalasa bize de edecek, insanoğlu en tehlikeli hayvandır” diye ifade etti…

Eylem saat 19:00 gibi sona erdi. Hayvanlara uygulanan şiddete karşı, bir mücadele birliğine giriştiğimiz bu eylemler devam edecek, habersizdim.com toplumsal ve insani sorumluluk gereği eylemleri duyurmaya devam edecektir…

Siz de bir şeyler yapabilirsiniz. www.dostlarimizicin.com web sitesinden imza formunu indirip, imza toplayıp posta yolu ile ulaştırabilirsiniz.

habersizdim.com

~gizem~
üye
üye
~gizem~

MesajKonu: Geri: Kendi Land   Kendi Land - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 2:39 pm

çok hoşuma gitti ve paylaşıyım dedim bu başlıktaa
~gizem~
üye
üye
~gizem~

MesajKonu: KENDİNİN EMBE TOPUKLARI   Kendi Land - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 3:29 pm

kendinin pembe topukları

~gizem~
üye
üye
~gizem~

MesajKonu: kendi land mavi şekerde kanki şarkısıyla   Kendi Land - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 3:34 pm

kendi land mavi şekerde KANKİ şarkısıyla

~gizem~
üye
üye
~gizem~

MesajKonu: Geri: Kendi Land   Kendi Land - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 12:02 pm

yeni icon'lar buldum paylaşıyorum
harikalar hoşuma geldi..

veee bampi jumping yaptıkları ann
harikaydıı ama korkmusstum kendii ölee atlarkeen

~gizem~
üye
üye
~gizem~

MesajKonu: Geri: Kendi Land   Kendi Land - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 12:03 pm

harika 2 çalışma

hayatımın TAAA kendisiii

~gizem~
üye
üye
~gizem~

MesajKonu: Geri: Kendi Land   Kendi Land - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 12:07 pm

kendi"den yeni imzalaar

~gizem~
üye
üye
~gizem~

MesajKonu: Kendi Kork Benden    Kendi Land - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 6:19 pm

kendi kork benden sarkı sözleri

kapının eşiğinden bakarken
gözlerin parıldadı birden
dedimki bir bunda amma

bir hevestir geçer sandım
çok duydum tek lafına tavlandım
birde kendimi birşey sandım ama

pek yalnızdın sana sarıldım
bizi düşmüşün bana sarıldın

kork benden içimden
kaç kurtul bak benden
sönmez bu alev içimde
belamısın sen düş yakamdan

kork benden içimde
kaç kurtul bak benden
yüreğim kurudu gözüm açıldı
sen koydun beni bu hale
canselci
üye
üye
canselci

MesajKonu: Geri: Kendi Land   Kendi Land - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 1:43 pm

cnm dizilere yahşi cazibeyide eklermisinn Smile Smile
~gizem~
üye
üye
~gizem~

MesajKonu: Geri: Kendi Land   Kendi Land - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 1:48 pm

kendi çalışmaları yaptım paylamak istedim

nasıllar

bunuda buldumm

~gizem~
üye
üye
~gizem~

MesajKonu: Geri: Kendi Land   Kendi Land - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 3:18 pm

http://www.kendiland.com/video.html

nişantası 0n

daha fazlası için haydi minnie ler

kendiland.com ' a
~gizem~
üye
üye
~gizem~

MesajKonu: Geri: Kendi Land   Kendi Land - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 3:20 pm

minne miz çekimlerdee

izliyelim : )
~gizem~
üye
üye
~gizem~

MesajKonu: Geri: Kendi Land   Kendi Land - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 3:21 pm

hemstıra pembe eteek giydirmek isteyen kendii Very Happy

Kendi Land
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2